Lifestyle titles

Časopis Elle není třeba dlouze představovat. Už více než dvacet let je komplexním průvodcem životního stylu sebevědomých a spokojených žen, které umějí ocenit kvalitu. Na stránkách Elle najdete nejen módu, kosmetiku a novinky z kultury, designu či nových technologií, ale rozšíříte si přehled také v tématech, jako jsou politika, kariéra, rodinné vztahy nebo partnerský život. Elle svým čtenářkám nic nediktuje, naopak: pomáhá jim najít jejich vlastní, osobitý styl, inspiruje je, motivuje a probouzí jejich kreativitu a vizuální cítění. Elle vychází v šedesáti zemích a je nejprodávanějším luxusním módním časopisem ve světě i u nás.    
Slogan časopisu Marianne "Život začíná ve třiceti" je jednoznačný. Marianne je čtení pro dospělé ženy, které vědí, co chtějí. Mají svou profesi, rodinu i zájmy. Vědí, proč je důležité pevné zázemí nebo přátelství a proč je občas nutné zastavit se a začít  úplně od začátku. Marianne se nezaměřuje na přehlídku celebrit, ale na zajímavé osobnosti, inspirující příběhy (ne)obyčejných žen, které žijí vedle nás. Inteligentně a návodně zpracovaná móda a kosmetika povyšuje Marianne na elegantní "jedničku" mezi ženskými časopisy.
What is Apetit about? It is a magazine about cooking and food as a life style. It has more than 20 000 subscribers.
Svět ženy je lifestylový časopis určený čtenářkám, které si s nadšením užívají života a jsou rády samy sebou. Svět ženy je nadchne, potěší a inspiruje. Jeho koncept je unikátní. Čtenářky v něm najdou nejen novinky ze světa módy, kosmetiky a životního stylu, ale také zajímavosti z oblasti bytového designu, cestování a gastronomie. Každý měsíc přináší i rozhovor s oblíbenou českou celebritou, fejetony známých osobností a aktuální témata a reportáže odrážející svět, v němž žijeme. Nechybí ani oblíbené příběhy čtnářek či osudy slavných osobností.